Sosyalmarketi.net Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız!

Sosyalmarketi.net Üyeliği Tamamen Ücretsizdir! Üyelik Ücreti veya Aylık, Yıllık Ücret Talep Edilmez.

Eğer SosyalMarketi.net üyeliğiniz yok ise hemen üye olabilirsiniz!

.

Sosyalmarketi.net ile Tanışın!

Sosyalmarketi.net en güvenilir otomatik sosyal medya hizmetleri sağlayan bir paneldir. Sosyal medya ihtiyaçlarınızı kimseye ihtiyacınız olmadan saniyeler içerisinde Türkiye'de ki en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilir, dilerseniz satış yaparak sabit gelir elde edebilirsiniz.

Sosyalmarketi.net üzerinden 7/24 otomatik bakiye yükleyerek hizmet satın alabilir aynı zamanda müşterilerinize satış yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Amaç bireysel bir kişinin ya da bir şirketin, firmanın sosyal medya üzerinde etkisini arttırmak ve erişebileceği insan sayısını fazlalaştırmaktır. Daha fazlası için kayıt ol!

Yükselmeye Hazırlanın!

Sosyalmarketi Panel üzerinde yaptığınız tüm işlemler sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Bakiye yüklediğiniz kadar harcarsınız. Bayilik panelimizin mantığı tamamen tüm sosyal medya üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Tek bir sosyal medya üzerinde sabit kalmazsınız. Bunların yanında birden çok hesaba şifrenizi girmeden işlem yapabilirsiniz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Image
  • ✔Siparişlerinizi hızlı ve kolaylık bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  • ✔Nerede olduğunuzun bir önemi yok.Telefonda, bilgisayarda veya tablette panelimiz bütün platformlarda tam potansiyel stabil çalışmaktadır.
  • ✔Siparişler sayfasından geçmiş siparişlerinizi ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.Sipariş sorunlarınızda destek sistemimizden bizlere ulaşım sağlıyabilirsiniz.
  • ✔Süreli sipariş özelliği ile paylaşımlarınıza doğal beğeni ve izlenim görüntüsü verebilirsiniz..
  • ✔Otomatik hizmetler sayesinde panel'e giriş yapmadan beğeni ve izlenme hizmetlerini satın alabilirsiniz.
  • ✔7/24 Otomatik bakiye yükleyerek işlemlerinize gecikmeden tamamlayabilirsiniz.
  • ✔Sorun yaşadığınız taktirde site içerisinde ki destek sistemimizden bizlere destek saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.